Пожежна охорона

Фото без описуГрадизька місцева пожежна охорона заснована 24 січня 2003 року черговою сесією Глобинської районної ради. Нині підпорядкована Оперативному черговому з надзвичайних ситуацій. Джерелом фінансування до 2006 року виступав районний бюджет, а з 2006 року пожежна охорона Градизька фінансується з місцевого бюджета та бюджетів сільських рад, що входять до округу обслуговування (Погребівська сільска рада, Пронозівська сільська рада, Броварківська сільська рада, Бугаївська сільська рада, Святилівська сільська рада).

Начальником МПО є Чорнуха Григорій Петрович. Особовий склад Градизької МПО – 14 чоловік. На чергуванні завжди присутні 3 особи (начальник варти, пожежний, водій). Вірним помічником пожежних вже кілька десятиліть є автомобіль ЗІЛ АЦ-40 (131) 137А.

Викликати чергових пожежних градизької МПО можна за телефоном (05365) 3-41-01, або за номером 101.