Медичний заклад

Первинна медико-санітарна допомога — медико-санітарна допомога, яка передбачає консультацію лікаря, забезпечує профілактику, діагностику і лікування найпоширеніших хвороб, травм, отруєнь та інших станів, проведення індивідуальних санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів, медичної профілактики захворювань, гігієнічного виховання та санітарної просвіти населення, реалізацію прав людини щодо охорони здоров'я дитини, матері та батька, а також направлення пацієнтів на отримання вторинної, третинної медичної допомоги та санаторно-курортного лікування.

Медичний заклад центр первинної медико-санітарної допомоги Градизької селищної ради, що знаходиться за адресою смт. Градизьк, вул. Хорольська (Гвардійська), 71, надає весь спектр послуг первинної медико-санітарної допомоги.

Звернутися до центру можна за телефонами: +38 (050) 323-80-20; +38 (050) 323-51-16. Головний лікар - Хавронюк Валентина Юріївна.

Виклик лікарів екстреної медичної допомоги – 103

Для більш детальної інформації центр ПМСД має власний сайт. Перейти на сайт можна за посилання: https://globin.pmsd.net.ua/