Погребівський старостат

Нова назва Стара назва
1 вулиця Незалежності вулиця Гагаріна
Незале́жність - можливість приймати самостійні рішення, які підкоряються власним бажанням та інтересам і не потребують зовнішніх вказівок та наказів. Незалежність для держави — політична самостійність, відсутність підлеглості. Україна лише 32 роки існує як незалежна країна на мапі світу, але цьому передували кілька століть боротьби українців за право мати свою державу. Україна 9 років дає відсіч агресору, а тепер веде і справедливу війну за відновлення своєї територіальної цілісності за збереження своєї незалежності і суверенітету.