Дата: від до Скинути

Розірвати договір – рекомендація групи «Прозорість і підзвітність» щодо закупівлі реконструкції будинку квартирного типу в Кременчуцькій громаді

Розірвати договір має комунальне підприємство Кременчуцької громади, яке провело закупівлю щодо реконструкції будинку квартирного типу. Такий висновок за результатами моніторингу надали аудитори. Його підтримала робоча група «Прозорість і підзвітність».

14:42 29.03.2024

Програма USAID АГРО надасть співфінансування для підтримки виробництва молока з доданою вартістю сімейним господарствам

У рамках проєкту підрядник отримає підтримку для покращення та розширення діяльності сімейних господарств молочного напрямку у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях шляхом надання їм ветеринарних послуг, юридичних консультацій щодо забезпечення пасовищ і сіножатей для худоби, закупівлі обладнання для заготівлі кормів.

14:28 29.03.2024

Державне агентство України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм повідомляє про заборону на добування (вилов) водних біоресурсів у рибогосподарських об’єктах (їх частинах) на період нересту на Кременчуцькому водосховищі з 08 квітня по 16 червня 2024 року.

12:46 26.03.2024