Дата: від до Скинути

Необхідно перевірити стан готовності документа - скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС "Перевірка стану оформлення документів"

Подали заяву на оформлення ID-картки чи паспорта для виїзду за кордон? Пам’ятайте: Ви завжди можете перевірити стан готовності своїх документів. Як? Просто скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС "Перевірка стану оформлення документів" (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html), переваги якого уже оцінили мільйони українців!

11:38 14.02.2024

Департамент економічного розвитку запрошує бізнес долучитися до інформаційних заходів

13 лютого 2024 року за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Полтавська торгово-промислова палата проводить інформаційний день «Нові можливості в отриманні послуг у рамках реалізації грантового проекту», реєстрація на захід за посиланням.

15:15 12.02.2024