Онлайн-гра «Щось пішло не так»

Дата: 03.07.2024 14:39

Збираєтесь в подорож чи на роботу або ж навчання за кордон? Перевірте свої знання щодо безпечної міграції. Зіграйте в гру «Щось пішло не так» - https://game.stoptrafficking.org/. Ви дізнаєтесь найпоширеніші схеми обману шахраїв та торговців людьми. І найголовніше – як уникнути таких ситуацій.

Безпечніше зіткнутися з викликами у віртуальному світі, щоб знати, як уникнути їх у реальному житті!

Діяльність здійснюється у рамках Програми з питань захисту Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні (@IOMUkraine) за фінансування Державного департаменту США. Виконавчий партнер у Полтавській області – благодійна організація «Світло надії» (@LightOfHopeUkraine).