ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ РОЗРОБКИ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (селище Градизьк)

Дата: 03.07.2024 11:42

ПРО ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ РОЗРОБКИ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ:

Детальний план кварталу по вулиці Українська,62 у селищі Градизьк Кременчуцького району полтавської області

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,    статті 5 Закону України «Про основи містобудування», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Градизька селищна рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН КВАРТАЛУ ПО ВУЛИЦІ УКРАЇНСЬКА,62 У СЕЛИЩІ ГРАДИЗЬК КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Замовник містобудівної документації – Градизька селищна рада.

Розробник містобудівної документації  –  ФОП Бородич М.В.

(36000, м.Полтава).

Підстава для розроблення:

рішення №105  30 сесії 8 скликання Градизької селищної ради Кременчуцького району Полтавської області  від 23 квітня 2024р. «Про розроблення детального плану вул. Українська,62 у селищі Градизьк».

Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій визначено начальника відділу земельних відносин, архітектури та містобудування виконавчого комітету Градизької селиної ради – І.В.Кондуфор  (вул. Київська,51, смт Градизьк, Кременчуцький район, Полтавська область, тел. 0975149090)

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: смт. Градизьк вул. Київська,51 (Градизька селищна рада)  в період з 05 липня 2024 року   по   05  серпня   2024 року.

Порядок і час ознайомлення: всі робочі дні  (крім суботи та неділі), з 9.00 до 16.00 год.

Громадські слухання відбудуться 09 серпня 2024 року о 9 год. 3    0 хв. за адресою    смт. Градизьк вул. Київська,51 (адмінбудівля  Градизької селищної ради)

Зауваження та пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають  право подавати:

1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Зауваження  та пропозиції   можуть  подаватися  в письмовій формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу  громадських  слухань. Письмові пропозиції подаються з 5 липня 2024 року по 05 серпня 2024 року (включно) до Градизької селищної ради відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555.

• поштою на адресу: Градизької селищної ради,39071, вул. Київська,51,  смт. Градизьк, Кременчуцький район, Полтавська область;

• в електронному вигляді: на електронну адресу: e-mail: gradizskrada@meta.ua.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або  подані  після встановленого   органом   місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Детальний план території кварталу по вулиці Українська, 62 у селищі Градизьк Кременчуцького району Полтавської області