Онлайн-опитування стосовно доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення

Дата: 02.07.2024 12:35

Фото без описуНаказом Мінсоцполітики від 16.03.2024 № 99-Н “Про деякі питання доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення” затверджено Методичні рекомендації щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення.

Посилання для проведення онлайн-опитування стосовно доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення розміщене на офіційному сайті Нацсоцслужби (https://nssu.gov.ua/socialni-poslugi/dostupnist-publichnykh-posluh?v=6639d015bf228).