Градизька громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Чи повинні самозайняті особи, з метою звільнення від сплати єдиного внеску за себе, повідомляти контролюючі органи, що мають основне місце роботи, де за них було сплачено страховий внесок у розмірі не менше мінімального?

Дата: 02.07.2024 12:17
Кількість переглядів: 24

Фото без опису

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що відповідно до ст. 20 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями контролюючим органам з метою перевірки правильності нарахування, обчислення, повноти і своєчасності сплати єдиного внеску на загальнообов’язкового державного страхування  надається доступ до персоніфікованих відомостей про заробітну плату (дохід, грошове забезпечення, допомогу, компенсацію) застрахованих осіб, на яку нараховано і з якої сплачено страхові внески.

Таким чином, фізичні особи – підприємці або особи, які провадять незалежну професійну діяльність, не повинні повідомляти про факт сплати за них єдиного внеску роботодавцем.

 

 

До уваги користувачів електронних довірчих послуг! За яких обставин необхідно скасувати кваліфіковані сертифікати відкритого ключа?

Фото без опису

До уваги користувачів електронних довірчих послуг! За яких обставин необхідно скасувати кваліфіковані сертифікати відкритого ключа?

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що користувач зобов’язаний невідкладно звернутися до Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної податкової служби України за скасуванням кваліфікованого сертифіката у разі:

• компрометації особистого ключа користувача (факт або обґрунтована підозра того, що особистий ключ став відомий іншим особам, втрата можливості подальшого використання особистого ключа із будь-яких обставин, зокрема, втрата або пошкодження носія ключової інформації тощо);

• зміни відомостей, зазначених у кваліфікованому сертифікаті;

• виявлення помилок у реквізитах кваліфікованого сертифіката тощо;

• у разі отримання електронних довірчих послуг, до закінчення строку чинності діючих кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.

Скасування кваліфікованого сертифіката ключа є достроковим припиненням його чинності. 

Звертаємо увагу, що скасовані сертифікати ключів поновленню не підлягають.

Більш детально читайте на вебпорталі ДПС України за посиланням https://ca.tax.gov.ua.

У разі виникнення запитань, надсилайте їх на електронну поштову скриньку inform@tax.gov.ua, телефонуйте за номером (044) 284-00-10 або звертайтеся до пунктів обслуговування на території Полтавської області за адресами: м. Полтава, вул. Європейська, буд. 155, зал № 1, каб. 1;                                м. Кременчук, вул. Троїцька, буд. 76, каб. 102.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь