Інформація від Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Дата: 24.06.2024 11:08

Фото без опису

На адресу Полтавської обласної військової адміністрації надійшов лист Київського національного університету імені Тараса Шевченка від 12.06.2024 №674-17-09-218 щодо здійснення підготовки здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем магістра за спеціальностями 281 „Публічне управління та адміністрування” та 256 „Національна безпека” Навчально-науковим інститутом публічного управління та державної служби (ННІ ПУДС) Київського національного університету імені Тараса Шевченка з освіти.

Інститут здійснює набір за державним замовленням Національного агентства України з питань державної служби за заочною формою навчання та за кошти фізичних/юридичних осіб за денною формою навчання.

Початок реєстрації електронних кабінетів вступників відповідно до Правил прийому розпочинається з 01 липня 2024 року. Детальна інформація на сайті http://ipacs.knu.ua/, у вкладці «Вступникам Магістратура».