Захід на тему: «Ментальне здоров’я–запорука гармонійного розвитку кожної особистості»

Дата: 06.03.2024 11:44

Фото без опису5 березня в приміщенні комунального закладу «Градизька центральна бібліотека» провели захід на тему: «Ментальне здоров’я–запорука гармонійного розвитку кожної особистості» з працівниками соціальної сфери.

На заході ознайомились з поняттям «Ментальне здоров’я», визначили чим відрізняється фізичне здоров’я від ментального,якакористьвідздорового способужиття, як йогозберегти.

Всі отримали позитивні емоції, дізнались для себе щось нове, відкрили себе, навчились вправам для збереження ментального здоров’я.

Здатність отримувати задоволення від життя — основна риса ментально здорової людини. Почніть з турботи про себе.