Департамент економічного розвитку запрошує бізнес долучитися до інформаційних заходів

Дата: 12.02.2024 15:15

Фото без опису13 лютого 2024 року за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Полтавська торгово-промислова палата проводить інформаційний день «Нові можливості в отриманні послуг у рамках реалізації грантового проекту», реєстрація на захід за посиланням.

15 лютого 2024 року за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine в рамках проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу» Чернігівська торгово-промислова палата проводить інформаційний день про безкоштовні консультації для бізнесу в межах ініціативи «Стійкість ділової активності українського бізнесу», реєстрація на захід за посиланням.