- Проведені нарахування та фінансування державних соціальних допомог за лютий 2024 року

Дата: 09.02.2024 10:57

Забезпечення вчасного нарахування та виплати державних соціальних допомог перебуває на постійному контролі Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної військової адміністрації.

Понад 69,8 тисяч мешканців області отримують виплату державних соціальних допомог у лютому 2024 року на загальну суму 180,4 млн грн.

Щомісячно в області проводяться нарахування та виплата 17 видів допомог, з яких отримують:

- допомогу при народженні дитини - 21,2 тис.осіб;

- державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства - 18,8 тис.осіб;

- державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю - 7,1 тис осіб;

- державну соціальну допомогу на догляд - 6,8 тис.осіб;

- допомогу на дітей, які виховуються у багатодітних сімʼях - 5 тис. осіб;

- державну соціальну допомогу малозабезпеченим сімʼям - 5,3 тис. осіб.

Виплата державних соціальних допомог здійсненна у спосіб, зазначений одержувачами у заяві, а саме:

- 5-7 лютого 2024 року – на карткові рахунки через банківські установи (для 97% одержувачів);

- з 5 по 25 лютого 2024 року - за місцем проживання через виплатні обʼєкти АТ «Укрпошта» згідно графіку доставки.