Музей «Історія Градизька від заплав Дніпра до Кременчуцького водосховища»

Дата: 22.01.2024 11:43

Назва та тема музею актуальні для містечка з довгою історією на березі величної річки Дніпро – «Історія Градизька від заплав Дніпра до Кременчуцького водосховища». В чудово облаштованому класі створено унікальну експозицію знахідок, які були підняті з дна Кременчуцького водосховища. Всі експонати музею отримані завдяки місцевому водолазу, людині творчій та ініціативній – Ігорю Анатолійовичу Чернікову.

Його мрія про музей була швидко реалізована завдяки наполегливому труду ентузіастів, які швидко зробили ремонт кімнати з унікальнім тематичним розписом на стінах (автором був Ігор Анатолійович). Спонсорська допомога надійшла від Михайла Володимировича та Максима Михайловича Бернацьких (ТОВ «Рост-Агро»). Музей чекає на відвідувачів, а нові експонати чекають черги на підготовку до розміщення в експозиції.

Тематично всі експонати розділені на сім підрозділів – “Мінералогія”, “Палеонтологія”, “Археологія”, “Скіфський період”, “Слов’яни. Черняхівська культура”, “Козацька доба”, “Пам’ятки 19-20 століть”.

Контакти:

смт. Градизьк, вул. Героїв Дніпра, 91/1

тел. (05365) 3-42-34 (Градизька гімназія імені Олександра Білаша).