Правила поведінки при хімічних аваріях

Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру.

Зокрема, йдеться про алгоритм дій у разі радіаційної аварії.

Основне – потрібно залишатись в приміщенні або терміново у нього зайти, якщо ви знаходитесь на вулиці. Це найбезпечніша дія, яку обов’язково варто виконати.

Детальніше дивіться на світлинах

Фото без описуХімічна аварія – це подія техногенного характеру з викидом небезпечних хімічних речовин в атмосферу, що загрожує життю та здоровʼю людей.

Такі аварії небезпечні не тільки для працюючих на підприємствах, а й для розміщених поблизу підприємств, навчальних закладів, установ, населених пунктів, сільськогосподарських полів і лісових масивів.

Важливо дотримуватися вказівок місцевої влади та ДСНС. Тож одразу після оголошення тривоги внаслідок надзвичайної ситуації відкрийте офіційні повідомлення установ та виконуйте те, що вказано в їх алгоритмах.

Правила поведінки при виникненні хімічної аварії дивіться на світлинах