Розпочинаємо громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Градизької селищної територіальної громади на 2024-2026 роки

З  метою залучення представників громадськості та інших заінтересованих осіб до розгляду Стратегії розвитку Градизької селищної територіальної  громади на 2024-2026 роки,  з 05.10.2023р. розпочинається громадське обговорення. Залучення широкого кола громадян до створення Стратегії дозволяє ідентифікувати та знайти прийнятні шляхи усунення проблем громади, забезпечити налагодження діалогу між громадськістю та владою. При цьому однією з основних складових процесу планування є обов’язкова участь у ньому всіх активних та зацікавлених представників громади. Розроблена таким чином Стратегія відображає інтереси усіх громадян, а тому сприймається громадою як «своя». Створена разом з громадою Стратегія незалежно від особистісних якостей керівників або політичної ситуації спрямовується на покращення стандартів життя, зміцнення місцевої економіки та системи надання послуг.

Заінтересованими особами є органи місцевого самоврядування, інститути громадянського суспільства, мешканці Градизької селищної територіальної громади.

Реалізація Стратегії передбачає, що в рамках стратегічного партнерства влади, громади та бізнесу кожен партнер зможе знайти своє місце, свої інтереси та долучитися до розвитку громади.

Організатором публічного обговорення визначений Виконавчий комітет Градизької селищної ради Кременчуцького району Полтавської області.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – відповідальний за організацію розгляду – заступник селищного голови – Різніченко Сергій Васильович.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі  за адресою: 39071 смт. Градизьк, вул. Київськка, буд. 51, тел: 09751490990, E-mail: gradizskrada@meta.ua. Строки подання зауважень та пропозицій: до 05 листопада 2023 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на офіційному вебсайті Градизької селищної ради.

https://consult.e-dem.ua/npas/351

(Переглянути документ Стратегія розвитку Градизької селищної територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області)

 

04.10.2023 р.