Відтепер послуги в сервісних центрах МВС можнаотримати із закордонним паспортом

photo_2023-05-11_10-43-28-400x275

З 11 травня для отримання послуг сервісних центрів МВС можна надавати паспорт громадянина України для виїзду за кордон або ж його електронний варіант в застосунку Дія, як документ, що посвідчує особу. Це передбачено Постановою Кабінету міністрів України від 2 травня 2023 року № 454. Раніше, для ідентифікації особи, обов’язково потрібно було надати внутрішній паспорт, пояснила заступник начальника регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області  Ірина Пархоменко.

Вона зазначила, що паспорт потрібен для отримання всіх послуг сервісних центрів МВС. У разі надання ID-картки без наявних у безконтактному електронному носії відомостей про реєстрацію місцяп роживання, разом надається довідка про реєстрацію місця проживання особи. Так само у разі надання паспорта громадянина України для виїзду за кордон, разом надається довідка про реєстрацію місця проживання особи.

Замість паспорта також можна надати:

– тимчасове посвідчення громадянина України,

– посвідку на постійне проживання,

– посвідку на тимчасове проживання,

– посвідчення біженця,

– посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту,

– посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист,

або пред’явити один із зазначених документів в електронній формі через додаток Дія. У разі відсутності в зазначених документах відомостей про задеклароване або зареєстроване місце проживання (перебування) на території України – надати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, в якій зазначено фактичне місце проживання, (для внутрішньо переміщених осіб), або витяг із реєстру територіальної громади про задеклароване або зареєстроване місце проживання (перебування) або пред’явити один із зазначених документів в електронній формі засобами Порталу Дія.

Ірина Пархоменко нагадала, що з інформацією про послуги сервісних центрів МВС завжди можна ознайомитися на сайті Регіонального сервісного центру МВС, а отримати консультацію – за телефоном 063-127-12-19.