Оголошення про створення робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Градизької територіальної громади та вимог до персонального складу

Безымянный-001

 

На виконання вимог чинного законодавства з метою забезпечення сталого розвитку Градизької територіальної громади, визначення планувальних рішень щодо перспективного використання всієї території територіальної громади, Градизькою селищною  радою прийняте рішення від 28.04.2023 №14 «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території  Градизької територіальної громади».

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Для проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Градизької територіальної громади (далі – Комплексний план) відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» виконавчому комітету доручено створити робочу групу.

Робоча група забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану, складається з представників селищної ради, старостинських округів, виконавчих органів сільської ради, комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін.

Замовником розробки комплексного плану визначений виконавчий комітет Градизької селищної ради Кременчуцького району Полтавської області.

Вимоги до персонального складу робочої групи, як тимчасового консультативно-дорадчого органу, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану та строки приймання заявок на участь у робочій групі

  1. У складі робочої групи має бути не менш як п’ять осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів (складається з представників сільської  ради, виконавчого комітету сільської ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін);
  2. У персональному складі робочої групи частка членів, що представляють сільську  раду та виконавчий комітет сільської  ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;
  3. У персональному складі робочої групи обов’язково повинен бути один представник від кожного з населених пунктів, розташованих на території територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу (допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ територіальної громади).

Заявки на участь у робочій групі приймаються виконавчим комітетом Градизької селищної ради Кременчуцького району Полтавської області ( вул. Київська,51 смтГрадизьк Кременчуцький район Полтавська область, 39071, електронна адреса: gradzem_tg@ukr.net. Телефон для довідок: 0975149090,протягом 10 робочих днів з дня публікації даного оголошення.

Заяви на участь у Робочій групі (зразок додається) подаються особисто заявником.

Виконавчий комітет Градизької селищної ради

Посилання на завантаження заяви

 

10.05.2023 р.