Про роботу відділу “ЦНАП” в 2022 році

 

IMG-d38ce21b887f0cc837ff2d2859705c2c-V

Не зважаючи на дуже складний для країни час, з метою реалізації основних принципів державної політики у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення ефективного надання адміністративних послуг суб’єктам звернення, забезпечення відкритості і прозорості процедур надання адміністративних послуг у смт.Градизьку рішенням Градизької селищної ради 19.07.2022 року створено відділ «Центр надання адміністративних послуг».

Основними принципи роботи є:
–  Орієнтація на суб’єкта звернення;

–  Відкритість, прозорість та зрозумілість процедур;

– Запобігання корупційних дій, ліквідація посередницьких послуг;

– Забезпечення вільного доступу суб’єктів звернення до інформації про стан розгляду звернень;

– Оперативність у вирішенні питань;

– Забезпечення рівності прав всіх суб’єктів звернення

 

Станом на 30 грудня 2022 року у відділі «ЦНАП» реалізовано надання близько 150 різноманітних адміністративних послуг. Для детальнішого ознайомлення із повним переліком послуг можна скористатися веб-порталом Центру надання адміністративних послуг за посиланням https://gtg.cnapua.gov.ua/.

Також, на нашому веб-порталі завжди можна отримати інформацію про порядок та спосіб отримання адміністративних послуг, вивчити перелік необхідних документів або завантажити електронні бланки заяв, дізнатися про місце розташування, графік роботи.

З 01.12.2022 року на веб-порталі, в тестовому режимі, працює спеціальний онлайн сервіс, який дозволяє громадянам зареєструватися в електронній черзі без необхідності попереднього відвідування офісу. Запис в чергу також проводиться за телефоном 099-1667648.

За пів року роботи працівниками відділу «ЦНАП» було надано близько 1300 адміністративних послуг, найпопулярнішими з яких є:

  • Видача довідок;
  • Оформлення субсидій, допомог, пільг;
  • Реєстрація місця проживання та т.п.

Реалізовано можливість реєстрації нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав та отримання інформаційних довідок з цього реєстру.

Орієнтовно з 01.01.2023 року буде надано можливість отримання відомостей з Державного земельного кадастру безпосередньо через відділ «ЦНАП».

З допомогою старостатів громади працівниками відділу «ЦНАП» відкориговано більш ніж 1500 записів в Реєстрі територіальної громади, що пришвидшує час надання адміністративних послуг при зверненні громадян.