Дикорослі гриби – це небезпечна їжа!

 

gribs-001

Золота осіння пора приносить різноманіття природньої краси. Це пора збирання врожаю. Різнобарв′я  осінніх квітів, теплий погляд сонячних променів надихає про літні дні. Разом з тим  це найбільша пора збирання дикорослих грибів у лісах, лісосмугах. Сьогоднішня осінь  дарувала великим врожаєм дикорослих грибів. Серед різноманіття їстівних грибів багато є отруйних. Дикорослі гриби є небезпечними у споживанні через велику ймовірність попадання отруйних грибів у їжу.

Перші симптоми отруєння з′являються   через 1,5-2 години-тошнота, блювання, пронос, біль в епігастрії, голово кружіння чи головна біль. Отруєння грибамможепривести до летальних випадків. При перших проявах отруєння невідкладно звертайтесь за медичною допомогою.

Не можливо допускати вживання грибів дітям. Цей продукт дуже важкий для травлення дитячого організму і отруєння перебігає у дітей у важкому стані.

З наставанням осені в Полтавській області  реєструються поодинокі випадки отруєнь грибами.

Будьте дуже обережні з дикорослими грибами при вживання. Не вживайте  в їжу сумнівні чи невідомі гриби. Бережіть здоров′я та життя. Радійте життю спостерігаючи осінні барви.   Будьте здорові.