Проєкти рішень 11 сесії 8 скликання Градизької селищної ради

До вашої уваги проєкти рішень 11 сесії 8 скликання Градизької селищної ради
(натисніть для перегляду в PDF)

До вашої уваги проєкти рішень 11 сесії 8 скликання Градизької селищної ради – (зем. питання по Градизькій селищній раді)
(натисніть для перегляду в PDF)

До вашої уваги проєкти рішень 11 сесії 8 скликання Градизької селищної ради – (зем. питання по Броварківському старостату)
(натисніть для перегляду в PDF)

До вашої уваги проєкти рішень 11 сесії 8 скликання Градизької селищної ради – (зем. питання по Бугаївському старостату)
(натисніть для перегляду в PDF)

До вашої уваги проєкти рішень 11 сесії 8 скликання Градизької селищної ради – (зем. питання по Горбівському старостату)
(натисніть для перегляду в PDF)

До вашої уваги проєкти рішень 11 сесії 8 скликання Градизької селищної ради – (зем. питання по Гриньківському старостату)
(натисніть для перегляду в PDF)

До вашої уваги проєкти рішень 11 сесії 8 скликання Градизької селищної ради – (зем. питання по Погребіському старостату)
(натисніть для перегляду в PDF)

До вашої уваги проєкти рішень 11 сесії 8 скликання Градизької селищної ради – (зем. питання по Пронозівському старостату)
(натисніть для перегляду в PDF)

До вашої уваги проєкти рішень 11 сесії 8 скликання Градизької селищної ради – (зем. питання по Святилівському старостату)