Інформація від Міністерства охорони здоров’я України

В Україні посилюють контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.
За результатами аналізу епідемічної ситуації, стану тестування на COVID-19 і темпів проведення вакцинальної кампанії, а також для стримання розповсюдження коронавірусної хвороби в усіх регіонах посилять контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.
«Зараз ситуація із коронавірусною хворобою в Україні контрольована, але ми бачимо тенденцію до зростання і маємо розуміти, що не час розслаблятися. Перемогти епідемію можна, лише докладаючи спільних зусиль. Кожен може носити маски, дистанціюватися від інших і отримати щеплення. Головне — пам’ятати, що ці кроки наближають нас до нормального доепідемічного життя», — наголосив Міністр охорони здоров’я Виктор Ляшко.
Тому, дотримуйтеся наступних порад, щоб провести святкові дні безпечно та захищено:
◾️ Якщо ви помітили такі симптоми, як кашель, нежить, біль в горлі, чхання чи підвищення температури тіла, краще залишитися вдома.
◾️Радимо утриматися від відвідування заходів, якщо ви входите до групи ризику тяжкого перебігу коронавірусної хвороби.
◾️Не забувайте про дистанцію та захисні маски в громадських місцях, регулярно мийте руки.
◾️Найефективнішим способом безпечно та захищено провести святкові дні — вакцинуватися. Деякі пункти щеплення будуть працювати у святкові дні. Дізнайтесь адресу та контакти найближчого місця вакцинації на сайті https://vaccination.covid19.gov.ua або за номером контакт-центру 0 800 60 20.
Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/CQ1ZGEB