Комунальне підприємство «Жилремсервіс» доводить до відома споживачів

Заява про наміри

Комунальне підприємство «Жилремсервіс» доводить до відома споживачів послуги з розміщення твердих побутових відходів на полігоні. У зв’язку з підвищенням цін на енергоносії, пальне, матеріали, ростом мінімальної заробітної плати, невідповідністю діючих розмірів тарифів економічно обґрунтованим витратам на надання послуг, підприємство провело перерахунок тарифів шляхом коригування тих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни. Згідно розрахунку, вартість 1 м3 розміщення побутових відходів становитиме: для населення – 32,74 грн.; для бюджетних установ – 32,74 грн.; для інших юридичних споживачів – 41,45 грн.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з дня опублікування в газеті «Зоря Придніпров’я» від 21 квітня 2017 року за адресою: Полтавська обл., Глобинський р-н, смт. Градизьк, вул.

Героїв Дніпра, 13.


Заява про наміри

Комунальне підприємство «Жилремсервіс» доводить до відома споживачів послуги з вивезення твердих побутових відходів. У зв’язку з підвищенням цін на енергоносії, пальне, матеріали, ростом мінімальної заробітної плати, невідповідністю діючих розмірів тарифів економічно обґрунтованим витратам на надання послуг, підприємство провело перерахунок тарифів шляхом коригування тих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни. Згідно розрахунку, вартість 1 м3 розміщення побутових відходів становитиме (всі розрахунки здійснені згідно Постанови КМУ від 01 червня 2011 року № 869): для населення – 71,04 грн.; для бюджетних установ – 74,43 грн.; для інших юридичних споживачів – 101,50 грн.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з дня опублікування в газеті «Зоря Придніпров’я» від 21 квітня 2017 року за адресою: Полтавська обл., Глобинський р-н, смт. Градизьк, вул. Героїв Дніпра, 13.