Звернення до Президента та Прем’єр-міністра України

ЗВЕРНЕННЯ

          Шановний Пане Президент України Порошенко П.О. та Прем’єр-міністр Гройсман В.Б. Звертається до Вас народ України, а саме мешканці смт. Градизьк Глобинського району Полтавської області.

          Ми глибоко обурені здирницькою політикою нашої влади по відношенню до свого власного народу. У той час, як вся країна бачить мільйонні, а то і мільярдні статки представників влади, їх багатоповерхові маєтки, десятки квартир, дорогі автомобілі та інше майно, 60% громадян України опинилися за межею бідності. Але нашій владі цього замало. Вони продовжують політику знищення держави та свого народу. То оце так, Пане Президент, ви обіцяли «жити по новому» йдучи на вибори? Бажання деяких олігархів збагатитись на газових тарифах, збільшивши ціну на газ у 9 разів, примусили більшість громадян вивернути із власних кишень останні копійки. Та і цього виявилось замало. Таємно, навіть не попередивши людей, невідомо конкретно ким, прийнята постанова про абонплату за газ, що призведе до збільшення ціни у 2-3 рази для населення з 01 квітня 2017 року. Пан Прем’єр-міністр Гройсман В.Б. відхрестився від цієї постанови, заявивши, що не має впливу на авторів постанови. То оце так Ви, Пане Гройсман В.Б. «показуєте, як треба керувати країною?» Жадібність та свавілля влади перешли всі межі дозволеного. Не за це загинула Небесна Сотня, та майже кожен день гинуть патріоти України на Донбасі.

          Тому звертаємось до Вас, Пане Президенте, та до Вас Пане Прем’єр-міністр з вимогою скасувати цю грабіжницьку, антинародну постанову негайно. А також, згідно Конституції України  повернути всі надра у власність народу України разом з газовими магістралями та облгазами через підконтрольні Вам суди, відібравши можливість у олігархів в черговий раз залізти в кишені людей.

          Розробіть нарешті чіткий, прозорий план розвитку держави, щоб народ знав, що буде через рік, 5 років, 10 років і припиніть дурити та обкрадати власний народ. Терпіння людей вже вичерпалося!

          Громада селища Градизьк                                                                                                         04.04.2017 р.