Ремонт шляху Градизьк-Пироги. “Бути чи не бути?”

До уваги всіх користувачів відрізком дороги Градизьк-Пироги! 09.03.2017 року Градизький селищний голова спільно з головою Глобинської районної ради Сьоміним Володимиром Вікторовичем ініціювали процес вирішення питання ремонту вказаного відрізку шляху. Було досягнуто домовленість із заступником генерального директора компанії ТОВ СП Нібулон про те, що Градизька філія Нібулон стає гарантом і спонсором ремонту дороги між населеними пунктами, та по смт. Градизьк уздовж руху вантажівок (вул. Гвардійська).

На території селища з настанням сприятливих погодних умов почнеться ямковий ремонт дороги (реалізує ремонт компанія Нібулон за власний кошт), будуть встановлені обмежувальні знаки з обов’язковим обмеженням ваги та швидкості пересування вантажівок. На ділянці від Градизька до с. Пироги тимчасовий терміновий ремонт буде виконано за допомогою шлако-бетону (аби відновити безпечний рух).

12c56f0f6bc2ffb2c59a267f50a31215

З настанням сприятливих погодних умов там теж зроблять асфальтний ремонт, за рахунок районного та обласного бюджетів. Важлива довідка! За ділянку шляху від смт. Градизьк до с. Пироги відповідає Філія «ГЛОБИНСЬКИЙ РАЙАВТОДОР» ДП «ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР», тому всі питання та негативні настрої стосовно його обслуговування та ремонту звертаємо туди!