Футболу в Градизьку бути!

29 січня 2017 року з ініціативи Градизького селищного голови Носи М.Ю. зібрався тренерський штаб ФК «Темп» у складі – президента ФК «Темп» Лободи О.І., старшого тренера команди Сьоміна Г.В., тренерів Грінденка А.М. та Шестидесятного Є.Г. На нараду були запрошені приватні підприємці-меценати, які з року в рік підтримують улюблену команду.

bLn3U6ruw48

У тісному колі представників влади, тренерів і меценатів обговорювалися актуальні питання щодо участі ФК «Темп» у першості Полтавської області з футболу у першій лізі, які потрібно вирішити, щоб команда була допущена до участі в обласному чемпіонаті, а саме:

– огородження стадіону, так як жителі нашого селища, що живуть поряд зі стадіоном, стали ходити навпростець через футбольне поле, щоб скоротити шлях до автобусної зупинки;

– будівництво нового туалету; – заміна штанг на футбольних воротах;

– перевезення футболістів на виїздні ігри;

– затвердження основного складу футболістів ФК «Темп» та багато інших, які слід вирішити, щоб наша команда взяла участь в обласному чемпіонаті серед команд першої ліги у групі А, де грають відомі нашим футболістам та вболівальникам футбольні команди: ФК «Глобине», ФК «Великі Кринки», ФК «Семенівка», «Дружба» (с.Очеретувате Семенівського району), ФК «Хорол», ФК «Миргород», ФК «Пирятин», ФК «Локомотив» (м.Гребінка), ФК «Пирятин», ФК «Харчовик» (смт.Червонозаводське Лохвицького району) та ФК «Шишаки».

Варто зазначити, що глядачі будуть одержувати подвійне задоволення, адже вони спостерігатимуть за іграми молодіжної команди ФК «Темп» (до участі у чемпіонаті допускаються футболісти 2000 року народження), яких тренуватиме Кондратенко Олександр Ігорович. За градизьким «Темпом» закріпилася назва народної команди, бо місцеві вболівальники не лише приходили вболівати за своїх улюбленців, але й підтримували їх матеріально. Тому, якщо хтось і в цьому сезоні бажає підтримати ФК «Темп», можете переказати гроші на рахунок футбольного клубу:

р/р 26009054626038

ЄДРПОУ/ДРФО 40379024

Полтавське ГРУ, Приватбанк,

МФО 331401

клієнт: МУНІЦИПАЛЬНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ТЕМП ГО.

Джерело: https://vk.com/club121091271?w=wall-121091271_381/all