ФК “Темп” – чемпіон Кременчуцького району 2016 року по футболу!

Незважаючи на жахливі погодні умови, футбольне дербі лідерів Кременчуцького чемпіонату ФК “Темп” (смт.Градизьк) та ФК “Че-Ка” (с.Піщане) відбулося. Забігаючи наперед, хочеться сказати, що вболівальники обох команд, незважаючи на “суху” нічию, одержали від гри своїх улюбленців значний заряд позитивних емоцій, розчарувань від нереалізованих моментів і масу вражень від гри команд-лідерів, які показали майстерну гру наприкінці футбольного сезону.

Поєдинок двох рівних команд завершився закономірним результатом, який влаштовував господарів поля. Матч був напруженим, а інтрига зберігалася до останніх хвилин. Було помітно, що суперники на полі переживають за результат, адже ближче до завершення поєдинку почали помилятися у простих ситуаціях. Але у підсумку все завершилося “сухою” нічиєю, після чого вболівальники “Темпа” зітхнули із полегшенням. За два тури до завершення Кременчуцького чемпіонату можна з упевненістю сказати: “ФК “ТЕМП” – ЧЕМПІОН!”
Вітаємо тренерський штаб, футболістів ФК “Темп” та вболівальників, які гаряче підтримували своїх улюбленців, незважаючи на погодні умови, з довгоочікуваною ПЕРЕМОГОЮ!

Посилання на оригінал.

Автор новини – Едуард Чіп