День Градизька 2016

dsc08653День Градизька 17 вересня 2016 року пройшов яскраво, спортивно та смачно!

Розпочався День зі спортивного протистояння між командами селища. Для обрання найспритніших та сильніших змагалися команди з волейболу, перетягування канату, а звання найсильнішого відстоювали міцні та статурні градизькі чоловіки у армреслінгу. Відзначимо приклад селищного голови Мирослава Юрійовича, який особисто показав, як слід себе поводити у силовому протистоянні!

Під час спортивних змагань з іншого боку стадіону «Темп» вже готувалася традиційна «Градизька Юшка» (шкода тих, хто її не скуштував). Легкий присмак диму в повітрі лоскотав спортсменів, які вже не могли дочекатися закінчення змагань. Тим часом усі бажаючі із задоволенням пригощалися в усіх майстрів з приготування юшки, адже кожен з них має свій особливий кулінарний секрет, який робить юшку унікальною ба навіть авторською (нажаль залишилися лише фото тих ну дуже смачних страв). Також був влаштований ярмарок зі збором коштів на підтримку воїнів АТО.

За годину до традиційного англійського чаювання Юшка у великих казанах вже закінчувалась, коли на сцені стадіону «Темп» з’явився легендарний градизький гурт «Сусіди». На їхні виступи завжди збирається юрба глядачів та слухачів аби насолодитися майстерним виконанням не тільки ліричних, а й жартівливих пісень. Деяку втомленість зняло мов рукою і свято заграло новими барвами.

Під час свята кожен мав можливість стати учасником градизької лотереї. Квитки скуповувалися швидко як дорослими так і дітьми, а, судячи з кількості глядачів, вони були скуплені повністю. І ось настав час. Десятки приємних та корисних подарунків були розіграні за усіма правилами везіння. Виявилися і свої щасливчики, яким вдалося виграти п’ять разів! Але головний приз дістався іншому учаснику лотереї, який стане опановувати новеньку мультиварку!

Під кінець лотереї багато хто з малюків вже почав засинати, аж раптом на полі почали з’являтися герої з мультфільмів. Так, стадіон зустрічав шалених пташок Реда та Чака з їхніми друзями фіксіками та веселою тьотею Зіною, яка здивувала всіх своїми науковими експериментами.

Словом, свято вдалось! Величезне Дякуємо усім організаторам, спонсорам та учасникам свята! Емоцій багато і усміхнені обличчя всіх учасників та гостей свята тому найкращий доказ. Зі святом всіх!

З повагою,
виконком Градизької селищної ради!

Посилання на фотоальбоми:

ВК спорт                                     ОК спорт                                      ФБ спорт

ВК Юшка                                    ОК Юшка                                     ФБ Юшка

ВК Концерт                               ОК Концерт                                ФБ Концерт