Світла пам’ять Уссу Степану Миколайовичу!

29.08 – сумна річниця Іловайської трагедії. Ця подія торкнулась багатьох родин України. Не оминула і Градизьк. Усс Степан Миколайович загинув під час віроломного обстрілу колони українських воїнів під містом Іловайськ Донецької області. Степан Миколайович був фельдшером у званні Старшина 93-ї окремої механізованої бригади. Він, як справжній товариш, воїн, лікар, не міг покинути поранених і загинув під ворожим обстрілом 29.08.2014 року. Давайте віддамо шану нашому земляку, градижчанину, який загинув за свободу та за наше мирне небо! Висловлюємо співчуття родині загиблого та пам’ятаємо… І як вказано на меморіальній дошці: “Будьмо гідними його пам’яті!”

Світлу пам’ять Усса Степана Миколайовича сьогодні також вшанували голова Градизької селищної ради Носа Мирослав Юрійович, секретар селищної ради Стадніченко Микола Миколайович та виконувач обов’язків голови Глобинської райдержадміністрації Молодчин Володимир Петрович.
“Ця сумна сторінка назавжди залишиться в нашій пам’яті, бо Степан Усс є гідним прикладом патріотизма та незламного характеру!” – З повагою, Мирослав Юрійович Носа.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах  ОК   FB    VK