Спеціальна школа-інтернат

IMG_20160803_102733Градизька загальноосвітня спеціальна школа-інтернат

Заснована у 1962 році. Директором закладу є талановита та енергійна Надія Петрівна Калініченко, яка невпинно вдосконалює школу, формує досвідчений педагогічний склад та розширює можливості школи щодо прийому діток з особливими потребами.

Школа завжди виглядає сучасно і красиво, особливо завдяки охайному двору з великої кількістю квітів та дерев. Ремонт у корпусах дарує дітям зручні умови для навчання і відпочинку.

Навчальний заклад розраховано на 140-150 учнів з усієї області. Комплекс основних будівель складається з двох великих споруд: Навчальний та спальний корпус, які поєднані теплими переходами. Школа підпорядкована Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації. Всі діти знаходяться на неповному державному утриманні.

Для дітей укомплектовані спеціальні кабінети

  • Сучасний комп’ютерний клас
  • Кабінет ритміки
  • Кабінети англійької та української мови
  • Логопедична кімната
  • Сенсорна кімната (найбільш цікавий об’єкт у школі, спрямований на заспокоєння сенсорної системи дитини)

Школа має свою велику їдальню зі столовою, власну котельню на альтернативному паливі, вода постачається з власної свердловини, яка проходить регулярні обстеження на придатність до вживання.

Взагалі здоров’ю дитини приділяється велика увага. В школі наявні лікар та медичні сестри. Двічі на рік всі учні проходять кваліфікований медичний огляд.

Традиційно для закладів такого роду дуже розвинена система гуртків, які розвивають творчий потенціал кожної дитини. Учні завжди приймають участь у конкурсах та заходах селища і району. Учні доволі часто бувають на виїзних екскурсіях.

З нового навчального року 2016-2017  школа готується до реформ. Планується створення нових кабінетів для реабілітації дітей з серйозними вадами. Статус школи теж зміниться на навчально-реабілітаційний заклад, що дасть змогу допомогти значно більшій кількості діток.

Контакти:

Адреса: смт. Градизьк, вул. Гвардійська 81/81

Тел. (05365) 3-42-76, (05365) 3-41-86

web-сайт: http://internat.gradizka-rada.gov.ua