Зустріч з представниками Управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби Полтавської області

2 березня в Градизькому ЗБК «Україна» відбулась зустріч жителів громади з представниками Управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби Полтавської області.
У заході прийняли участь заступник начальника Глобинського управління, начальник відділу безпечності продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживсужби Полтавської області Антипенко Олег Володимирович, провідний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Управління фітосанітарної безпеки Котляр Олексій Віталійович.
На зустрічі були присутні старости громади, представники фермерських господарств та інші.
Обговорювались питання щодо реєстрації пасік, попередження отруєння бджіл при застосуванні пестицидів та агрохімікатів, виробництво спільних дій між господарствами, пасічниками, керівництвом ТГ та державними виконавчими органами.