СимволікаПосилання та опис
полтаваПолтавська обласна державна адміністрація
Відповідно до статті 118 Конституції України виконавчу владу в областях і районах, містах Києві та Севастополі здійснюють місцеві державні адміністрації.
Згідно з частиною другою статті 1 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» Полтавська облдержадміністрація є місцевим органом виконавчої влади та входить до системи органів виконавчої влади — в межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на території Полтавської області, а також реалізує повноваження, які делегувала їй Полтавська обласна рада.
Globynskiy_rayon_gerbГлобинська районна державна адміністрація
Правовий статус місцевих державних адміністрацій встановлюється Конституцією України, Законом України „Про місцеві державні адміністрації” та іншими законами України.
Місцева державна адміністрація в своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України „Про місцеві державні адміністрації” та іншими законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня.
logo«Громадський рух «За розвиток і процвітання Глобинщини»
Мета (цілі) діяльності організації: здійснення захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, творчих, вікових, національно-культурних та інших спільних інтересів членів Організації; відродження міста Глобине та району, вплив на стратегію та перспективи розвитку міста, встановлення системи громадського контролю за діяльністю органів місцевої влади з метою забезпечення ефективного врахування громадської думки в процесі прийняття рішень та реалізації державної політики в Глобинському районі, здійснення громадського контролю щодо заходів запобігання корупції в місцевих органах державної влади та органах місцевого самоврядування.
emblemПрезидент України
Офіційне Інтернет-представництво Президента України – глави держави згідно з Конституцією. Новини, виступи Президента, інтерв’ю та статті, офіційні документи (укази, розпорядження, а також закони підписанні Президентом) та інші матеріали можна зайти на офіційному сайті Президента України.
Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine.svgВерховна Рада України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України - єдиного органа законодавчої влади в Україні. На сайті знаходиться інформація про ВР, її діяльність, а також повна база законодавчих актів, законопроектів та ін. нормативних документів.
Untitled-1Урядовий портал
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України. Події дня, новини Уряду, урядові рішення, останні надходження актів КМУ тощо.
agroМіністерство аграрної політики та продовольства України
Структура Міністерства аграрної політики та продовольства України, новини АПК, регуляторні акти, проекті законів та постанов, данні про економіку АПК, ціни на зернові та олійні культури та інша інформація від профільного Міністерства.
Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine.svgМіністерство юстиції України
Офіційний сайт Міністерства юстиції України. Структура Міністерства, опис напрямків діяльності Мінюсту, довідкова інформація (включаючи порядок оформлення спадщини, купівлі/продажі нерухомості й землі), анонси події, обговорення законопроектів, доступ до реєстрів громадських формувань, та переліку бюро кредитних історій та ін. Є перелік сайтів головних управлінь юстиції в областях.
Untitled-1Національний банк України
Національний банк України (НБУ) є центральним банком України, є провідником державної політики в галузі грошового обігу та емісійним центром національної валюти. Головною функцією НБУ є забезпечення стабільності грошової одиниці України - гривні, а також стабільності банківської системи та цін. На офіційному сайті НБУ регулярно публікуються статистичні публікації та аналітичні огляди, офіційні повідомлення тощо. Сайт має потужну статистичну базу щодо банківської системи, грошового обігу та макроекономіки.
logosvgМіністерство фінансів України
Міністерство фінансів України - центральний орган виконавчої влади, головними завданнями якого є забезпечення реалізації єдиної державної фінансової, бюджетної, податкової, митної політики та політики внутрішнього фінансового контролю. Бюджетне законодавство, моніторинг виконання зведеного та державного бюджетів, державний борг, податкова політика та бухгалтерський облік, ліцензування, законодавство та регуляторна діяльність, новини - основні розділи офіційного сайту Мінфіну.
agroДержавна інспекція сільського господарства України
Державна інспекція сільського господарства України (Держсільгоспінспекція України) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України. Основними завданнями та функціями Держсільгоспінспекції є реалізація державної політики у сферах здійснення нагляду та контролю в агропромисловому комплексі, за дотриманням вимог земельного законодавства, у сфері насінництва і розсадництва, за якістю і безпечністю сільськогосподарської продукції, за експлуатацією й технічним станом машин, за охороною праці та прав на сорти рослин.
28844864Державна фіскальна служба України
Державна митна служба України (ДМСУ) є спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі митної справи. Була створена у 1991 році для спрямування, координації та контролю за діяльністю митних органів та організацій щодо виконання законодавства України з питань митної справи. На сайті ДМСУ знаходиться детальна митна статистика по зовнішні торгівлі України, різноманітна корисна інформація для суб'єктів ЗЕД, новини та ін.